SÜDAMEST SINULE

Südamest Sinule

Lindi koolis

5.märtsil kell 13.00

Niisama kindlalt, nagu peale lõputuna tunduvat tusast talve tuleb lootusrikas ja linnulaulune kevad, saabub see kevad Lindi külas südamesooja ja lastelustilise heategevuskontserdiga

Südamest Sinule.

Kolmandat kevadet järjest tuleb Lindi ühtehoidev kogukond kokku. Tuleb, sest koos on tore olla, mõelda ja teha ning ühiselt tehes sünnib ütlemata häid ja uhkeid asju. Tuleb, sest meil on kool, kes hoolib oma kogukonnast ja meil on kogukond, kes hoolib oma koolist.

Tänavu on Lindi rahvas Südamest Sinule tegemistesse kaasatud enamgi kui varasematel aastatel – kogu kontserdi programmi põhiosa on just oma rahva kanda: laval saab näha ühiselt üles astumas õdesid ja vendi, isasid ja emasid, tütreid ja poegi; koolilapsed tantsivad ja lasteaialapsed laulavad koos vanematega; lavaristsed saavad Lindi Laulukoori 30 (!) lauljat.

Muidugi astuvad üles ka meie „tuntud headuses” tegijad: Lindi Lappajad, Tuuletallajad, Bermuuda Nurgad jt.

Kenaks kombeks on saanud kutsuda kontserdile ka üks tuntud laulja. Tänavu rõõmustab meie kõigi südant ja kõrva Marek Sadam oma lihtsate ja soojade lauludega.

Kokkuvõtteks: on igati põhjust võtta märtsi esimesel laupäeval oma pere ja sõbrad kaasa ning tulla Lindile heast osa saama ja head tegema – heategevuskontserdile Südamest Sinule.

Lindi LAAK hoolekogu liige

Merle Jantson