Toitlustamine

Kooli õpilastele on koolilõuna ja hommikupudru tasuta. Hommikuputru pakutakse lastele igal koolipäeval kell 7.50. Lõunasöögi vahetund algab 11.35 ning pikapäevarühma lisaeinet pakutakse kell 14.40.

Ettemaksu tehes on vanemal võimalik osta õpilasele pikapäevarühma ajal pakutavat lisaeinet. Lisaeine arvestamine ja maksmine toimub läbi haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO ning maksab 0.50.- kord.

Lasteaia lapsi toitlustatakse kolmel korral päevas – hommikusöök, lõunasöök ning õhtuoode. Toidupäeva maksumus päikeserühmas on 1.60.- , vikerkaare- ja pilvekese rühma toidupäeva maksumus on 2.10.- Toiduraha tasutakse Pärnu Linnavalitsuse raamatupidamise teenistuse poolt koostatud ja väljastatud arve alusel maksetähtajaks arvel näidatud pangakontole.

Lindi Lasteaed-Algkool  jagab Euroopa koolipiima programmi alusel Euroopa Liidu poolt subsideeritud piimatooteid ja osaleb Euroopa Liidu poolt rahaliselt I-V klasse toetavas üleeuroopalises koolide puu- ja köögiviljade kavas.

Kooli sööklat ja toidu kvaliteeti ning vastavust nõuetele kontrollib Terviseamet ja Veterinaaria Toiduamet.

Kokal on õigus muuta menüüd vastavalt vajadusele.