Õppetöö alates 1.03.2021

Lugupeetud Lindi koolipere

Täpselt aasta tagasi algasid ühiskonnas piirangud, mis olid seotud siis veel tundmatu viiruse levikuga maailmas ja Eestis. Alates 18. märtsist 2020. aastal olid Eestimaa koolid esimest korda distantsõppel.

Taaskord oleme jõudnud olukorrani, kus peale koolivaheaega peame tööle hakkama erilistes ja erinevates tingimustes. Vabariigi valitsuse infokiri reedest (26.02.2021 a) kehtestas piirangud erinevalt: koolidele 1.-28.märtsini ja huviharidusele 3.-28.märtsini.

Pärnu linna kriisikomisjon koguneb esmaspäeval, 1. märtsil, et arutada täiendavalt piirkondlikke piiranguid. Kõigist nendest otsustest loodame teile teada anda juba esmaspäeva, 1. märtsi jooksul.

Meie kooli õpilastele suuri muutusi ei ole. Kõik õpilased on kooli oodatud ja tunniplaan on sama mis enne vaheajale miekut. Toimub pikapäevarühm. Huviringide osas teeme täpsustusi homse päeva (1.03) jooksul.

Koolibussiring on sauti sama ja väljuvad tavapärasel ajal ja läbivad kõik välja kujunenud peatused.

Kui perel on võimalik laps peale tunde koju viia, või õpilasel on võimalik ise varem koju minna, siis väga soovitan seda teha.

Kõigi täiendavate muudatuste kohta anname teile teada esmaspäeval, samas olen valmis vastama kõigile teie küsimustele.

Olgem terved!

Lindi Lasteaed-Algkooli