Maaeluminister Urmas Kruuse kokkas koos Lindi lastega

Maaeluminister Urmas Kruuse külastas Lindi lapsi koos kass Siia-Miiaga, et koos õpilastega kokata üks maitsev räime kartulivorm. Maaeluministeeerium valis meie kooli jaanuaris algava koolinoorte kokanduskonkursi “Kala kõlab hästi” video tegemiseks, kuna Lindi laste kalaroogade retseptiraamat “Täna sööme kala” avaldas neile väga suurt muljet, eriti laste enda käega kirjutatud retseptid. Minister oli äärmiselt sõbralik ja lapsed äraütlemata tublid! Kogu kokkamine käis nagu oleks seda juba aastaid koos teinud.

Jääme huviga valmivat reklaamvideot ootama ja kindlasti osaleme ka ise Lindi lastega sellel olulisel konkursil, sest kala on ju tõesti väga hea ja tervislik.

NB! Minister ütles, et auhinnad on tõesti super vinged!

Rohkem pilte leiate siit.

Maaeluministeeriumi

FB lehe kajastus: Lindi Lasteaed-Algkooli lapsed on valmis saanud ägeda kalatoitude kokaraamatu. Ühte neist, paljude laste lemmikrooga, valmistati reedel üheskoos Maaeluminister Urmas Kruusega. Seal, kus lapsed kalatoite teevad, on kohal ka kalakass Siia-Miia, sest kala kõlab ju hästi!! Aitäh kutsujatele Ulla Orgusaar, Kristin Riives ja Jüri Tenson.