Lindi kooli õpilaste merebioloogia tund.

Lindi kooli õpilaste merebioloogia tund Audru poldril ja Valgeranna rannaribal. Mis on polder, miks seda vaja on? Miks nimetatakse Valgeranda Valgerannaks? Miks on Valgeranna vesi läbipaistmatu? Milline kala armastab elada Pärnu lahes? Jne, jne…

Lindi kool jätkab 2010. aastal alguse saanud Marine Litteri programmiga, mille eesmärk on koguda andmeid reostuse kohta rannaribal. Prügi korjatakse, loendatakse, liigitatakse ja kaalutakse ühelt samalt kohalt kolm korda aastas.

Ja veel on meil käsil Lindi kooli õpilaste oma kalatoitude retseptiraamatu koostamine. Õpilased teevad koos peredega ühe kalatoidu, mille pildistavad ja retsepti kirja panevad. Soovijad said täna Jüri Tensoni käest kaasa ka värsket kala, millest roog valmistada. Jääme põnevusega laste kulinaarseid kogemusi ootama.