Heategevuskontsert 07.märtsil

Lindi kaluriküla kena kevadine tava:

Heategevuskontsert „Südamest Sinule!“

Tuleb kevad, tuleb ka külakooli heategevuskontsert. Nii on see Liivi lahe kaldal Lindi kalurikülas käinud juba õige mitu head aastat.

Tänu sellele toredale ühisettevõtmisele saab väikese rannaküla kogukond kokku ja naudib oma küla väikeste ja suurte ning kaugemalt tulnud sõprade väärt etteasteid.

Tänu sellele toredale ettevõtmisele on Lindi külalapsed saanud endale nii korraliku helitehnika kui laulupeole minekuks ühtse riietuse ning eelmisel aastal said lasteaialapsed päris oma rahvarõivad.

Südamest tulev ja südamesse minev kuues „Südamest Sinule!“ toimub juba sel laupäeval 7. märtsil algusega kell 13, ikka Lindi Lasteaed-Algkooli saalis.

Tänavuse kontserdi eesmärk on koguda raha kooli- ja lasteaialaste uue kooliaasta alguse reisiks Saaremaale.

Kontserdi korraldab Lindi kooli hoolekogu ja õpetajatepere ning toetavad Pärnu Linnavalitsus ning MTÜ Lindi Külaselts.

Kontserdi esimeses osas astuvad üles Lindi lapsed ning  nende sõbrad Audrust.

Kontserdi teine pool on tervenisti meie kallite külaliste päralt: kaunist muusikat ja laulu toovad tänavu Lindile Kalle Sepp ja Mikk Tammepõld

Hoolekogu eestvedamisel/koolipere kaasalöömisel on avatud ka traditsiooniline heategevuslik kohvik, kus pakutakse nii soolaseid kui magusaid, meie küla perenaiste tehtud küpsetisi.

Kontserdikülalised saavad anda Lindi laste ekskursiooni toetamiseks oma panuse soetades  viieeurose pileti.

Ootame häid sõpru ja tuttavaid nii lähedalt kui kaugemalt – kohtume juba sel laupäeval, väikese Lindi kaluriküla koduses koolimajas!