Kevadine väljasõit Haapsallu. Detektiiviseiklus Haapsalu muuseumides!

When:
16. May 2019 @ 08:00 – 18:00
2019-05-16T08:00:00+03:00
2019-05-16T18:00:00+03:00

Haapsalu ja Läänemaa muuseumid ootavad meie koolilapsi põnevale detektiiviseiklusele!

Sõidame kogu kooliga 16.mail Haapsallu, et osaleda seiklusmängus “Maailma parim detektiiv”!

Hariva ja lõbusa seiklusmängu kaudu arendavad lapsed märkamatult meeskonnatööd, ülesannetest arusaamist, arvutamist, kirjutamist, lugemist, joonistamist ning täiendavad oma ajaloo- ja geograafiaalaseid teadmisi.

Põnev ja seiklusrikas teekond saab alguse Ants Laikmaa muuseumist, kus väikestele detektiividele jagatakse kätte juhised ning esimesed lahendamist vajavad ülesanded. Sealt liigutakse edasi juba Haapsalu linnas paiknevatesse eriilmelistesse muuseumidesse. Teekonnale lisab põnevust sõit huvirongiga “Peetrike”.

Programm sisaldab väga palju toredat:

• Ants Laikmaa muuseumi külastust
  • Raudtee- ja sidemuuseumi külastust
  • Haapsalu raekoja külastust
  • Iloni Imedemaa mänguhoovi külastust
  • Haapsalu piiskopilinnuse külastust
  • lõbusõitu „Peetrikese“ rongiga
  • mängulist juhendit, mille abil kõigis muuseumides põnevaid ülesandeid lahendada.
  • detektiivi pliiatsit ja kleepse

Pilet õpilasele 13 eurot.